Про нас

Про нас

ТОВ «УКРСЕРТІФІКЕЙШН» – інноваційне підприємство, до складу якого входить престижний орган з оцінки відповідності будівельної та промислової продукції, а також високотехнологічна випробувальна лабораторія.

Як незалежний лідер у сфері оцінки відповідності, ТОВ «УКРСЕРТІФІКЕЙШН» надає широкий спектр високоякісних послуг у сфері сертифікації продукції. Ми проводимо сертифікацію на відповідність вимогам національних стандартів України, а також вимогам і специфікаціям виробників з питань якості та безпеки.

Наше підприємство працює на сучасному технологічному обладнанні, має команду висококваліфікованих спеціалістів та неперевершену репутацію, підкріплену успішними партнерськими відносинами в Україні та Європі.

Надаючи свої послуги на будь-якому етапі виробництва, орган з оцінки відповідності ТОВ «УКРСЕРТІФІКЕЙШН» допомагає компаніям досягти значного прогресу в якості та безпечності продукції, а також досягти амбітних цілей. Місія нашої діяльності – підтримка підприємницької ініціативи, інформаційна та практична підтримка на всіх етапах виробничого процесу з метою забезпечення високої якості послуг і продукції, а також підвищення конкурентоспроможності вітчизняних виробників.

Наша стратегічна мета – стати провідним органом з оцінки відповідності в Україні, отримати високий рівень довіри та взаємне визнання результатів сертифікації європейськими організаціями. Для досягнення цих амбітних цілей ми твердо дотримуємося таких принципів:

  • Повна неупередженість у своїй діяльності.
  • Висока компетентність наших спеціалістів.
  • Абсолютна конфіденційність у всіх питаннях.
  • Максимальна відкритість у спілкуванні та взаємодії.
  • Відповідальність за надання якісних результатів оцінки відповідності.