ВИПРОБУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ

випробувальна лабораторія

Випробування продукції - це експериментальне визначення кількісних та якісних характеристик продукції. Результати випробувань є одним із підтверджуючих факторів в процесі сертифікації продукції. Однак отримання сертифікату відповідності не єдине завдання тестування продукції. Випробування також дають можливість виробнику об’єктивно оцінити прийняті технічні рішення, визначити критичні показники дослідних зразків та прийняти необхідні міри перед постановкою продукції у виробництво.

Результати тестування продукції наводяться в протоколі випробувань. Протокол випробувань - це офіційний документ, що відображає фактичні значення показників і є важливим інструментом підтвердження відповідності продукції.

Випробувальна лабораторія ТОВ «УКРСЕРТІФІКЕЙШН» надає послуги з тестування широкого спектру будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, а також обладнання, що працює під тиском. Наявність сучасного випробувального обладнання надає можливість нашим фахівцям проводити роботи в короткі строки та з найвищою точністю. Вартість проведення випробувань визначається відповідно до видів та кількості показників, вказаних заявником.

Отримати додаткову інформацію щодо випробувань продукції ви можете за телефоном: +38(073)-77-321-77, або надіславши запит на електронну пошту: ukrcertification@ukr.net.